Niektorí klienti

sú spokojní klienti, ktorí využili naše služby

Povedali o nás

Spokojní klienti sú naša najlepšia referencia
Tibor Petak

S Wisdom Technologies sme vytvorili nástroj, aký na svete (zatiaľ) neexistuje. Je to pokročilý nástroj pre analýzu kľúčových slov a návrh webu. Tento nástroj jednak zlepšuje detailnosť analýz pre klientov a zároveň výrazne zrýchľuje prácu nad dátami, nie len pre SEO agentúry.

Najviac mi imponoval ich záujem na maximálnej možnej kvalite nástroja. Ak mi popri práci na nástroji napadli lepšie riešenia a neboli časovo náročnejšie, než čo bolo zadané, zapracovali ich bez toho, aby sa vyhovárali na ďalšie náklady pre zapracovanie. To nie je bežné. Okrem toho, máme garanciu na úpravu nástroja, aby vždy fungoval, aj pre prípady, že by sa vstupné dáta zmenili.

Určite sa Wisdom Technologies chystám využiť pri ďalších úpravách a nových funkcionalitách tohto nástroja a zároveň, ak budem chcieť  nástroj podobnej náročnosti, určite sa obrátim najprv na nich.

Tibor Petak - SEOchat.sk
Mojmír Plavec

Spolupráca so spoločnosťou Wisdom Technologies mala pre mňa a náš tím Slovenskej realitnej akadémie veľký prínos. Konštruktívnym, odborným a trpezlivým prístupom sme sa vypracovali na popredné miesta v prirodzenom vyhľadávaní v Google.

Mojmír Plavec - riaditeľ Slovenskej realitnej akadémie
Mária Molnárová

Pán Michal Kubek nás zasvätil do sveta SEO pre bežných užívateľov webu. Oceňujeme veľmi zrozumiteľný spôsob podania informácií. Informácie nám pomohli lepšie zacieliť náš biznis na nášho zákazníka. Dozvedeli sme sa aj nové trendy, a naopak aj zastaralý spôsob písania textov, ktorého je treba sa strániť. Veľmi si vážime úprimnosť v odporúčaniach typu, do čoho ísť a do čoho nie, aj napriek tomu, že by zákazka mohla byť menšieho rozsahu, ako sme plánovali.

Mária Molnárová - BENI klub, o.z.
Lukáš Nachtman

Rady, které jsem dostal hrozně moc posouvají mojí fun page dopředu. Jednoduché změny zvýší dosah clánků na Facebooku o více jak 30%.

Lukáš Nachtman - PokerMan.sk
Peter Ilko

Dlhodobá optimalizácia webu pomocou SEO prináša merateľný efekt v podobe zvýšenej návštevnosti webu. Túto cestu sme zvolili aj my a odkedy spolupracujeme s Wisdom Technologies, naša viditeľnosť zreteľne vzrástla a veríme, že porastie aj naďalej.

Peter Ilko - Injoy Agency
Ivana Kičikoleva

S Wisdom technologies a najmä s Michalom mám pozitívnu obchodnú skúsenosť.
Tento chalan vie čo robí, bol ochotný mi kedykoľvek zodpovedať otázky, poradiť a usmerniť ma.
Tento prístup veľmi oceňujem, problémy potrebujem riesiť za pochodu operatívne a s tým mi Michal vždy pomohol. Ďakujem

Ivana Kičikoleva - Escape Production s.r.o.
Veronika Pizano

Michal Kubek z Wisdom Technologies nám dal niekoľko veľmi dobrých tipov, ako zvyšovať počet fanúšikov Facebook stránky a najmä ako zvýšiť ich aktivitu na našej Facebook stránke. Pomohol nám tiež so správnym nastavením Google Analytics, aby sme mohli lepšie vyhodnocovať kampane.

Veronika Pizano - .tyzden.sk
Martin Drahoš

Je nám cťou spolupracovať s Michalom. Je to človek nápaditý, využívajúci nové formy, spoľahlivý a jediné čoho sa môžeme obávať ak ho odporučíme, že už nebude mať toľko času venovať sa nám osobne.

Martin Drahoš - V-Net
Katka Ličková

Spoločnosť Wisdom Technologies som kontaktovala na základe odporúčaní. Na začiaku ma prekvapili tým, že otvorene povedali: "Aktuálna agentúra Vám spravuje AdWords kampane dobre a nevieme, či Vám dokážeme zlepšiť výsledky". Aj napriek tomu som sa rozhodla pre spoluprácu a dobré výsledky hovoria samé za seba.

Katka Ličková - KatkaParfumery.sk

Niektoré naše projekty

 

Webové aplikácie

Pokročilý analyzátor vyhľadávacích výrazov, ktorý slúži na navrhnutie ideálnej štruktúry stránky z pohľadu vyhľadávača. Tento projekt je výsledkom spojenia Know-How firiem WisdomTechnologies a SeoChat

Komplexné systémy - RealitnýRadar

Je komplexné monitorovacie riešenie pre realitné kancelárie a maklérov. Monitoruje väčšinu realitných portálov a prehľadne ich zobrazuje. Pri nájdení nového inzerátu je užívateľ ihneď oboznámený.
Analytics qualified individual
Adwords qualified individual
IMA