Tipy a triky pre Google Tag Manager

Pri tvorbe webov a marketingových stratégií sa vám určite zídu nasledujúce tipy, ktoré vám uľahčia život a skvalitnia získané údaje v rámci Google analytics. 

Pokračovať

Pomoc menom Google Tag Manager

Nastavili ste si už dávnejšie Google Analytics, aby ste poznali návštevnosť vášho webu? Postupne ste prešli až na sledovanie náštevnosti cez Heureku a Facebook? Nemáte však chuť zakaždým, keď chcete niečo prestaviť na webovej stránke, kontaktovať programátora? S Google Tag Manager už nemusíte. 

Pokračovať

7 tipov ako písať úspešne reklamy pre Google Ads

Úspech PPC kampaní do veľkej miery závisí od jazyka, ktorý používate pri tvorbe reklám. Ako písať reklamy aby žali úspech?

Pokračovať

Máme pre vás návod, ako zvýšite svoje zisky vďaka Heureke

Chcete vedieť, na ktorý produkt sa vám oplatí zamerať? Kde zvýšiť cenu za klik, kde ju naopak znížiť, ako zvýšiť vaše zisky? S týmto tagom, ktorý s našou pomocou jednoducho importujete na svoju stránku, to zistíte veľmi ľahko. 

Pokračovať
Časté chyby, ktoré by vás mali prinútiť zmeniť agentúru spravujúcu vaše PPC reklamy

Časté chyby, ktoré by vás mali prinútiť zmeniť agentúru spravujúcu vaše PPC reklamy

Niektorí ľudia si myslia, že správa PPC reklamných kampaní je jednoduchá – stačí zaplatiť za reklamy a čakať na hrnúcich sa zákazníkov. Avšak, takto to ani zďaleka nie je. Spustiť reklamy a získať zopár zákazníkov síce dokáže prakticky každý, kto sa tejto oblasti venuje, no prevádzkovať PPC reklamy naozaj efektívne je už náročnejšie.

Pokračovať
14 nástrojov pre zvýšenie predaja na eshope

14 nástrojov pre zvýšenie predaja na eshope

Niektoré nástroje patria k neoddeliteľnej súčasti našej práce. Tak ako nenavaríte dobrú polievku bez poriadneho hrnca tak ani mi nedokážeme poriadne zvíšiť predaje bez dobrých nástrojov. Preto sme na záver nášho 4 dňového kurzu pripravili zoznam naších nástrojov, 

Pokračovať

Povedali o nás

Spokojní klienti sú naša najlepšia referencia
Analytics qualified individual
Adwords qualified individual
IMA