Adwords Audit zdarma

Nie ste si istí, či reklamy AdWords používate efektívne a využívate ich maximálny potenciál? Skontrolujte si ich. Stačí vám na to minúta času a pár kliknutí myšou.

Je možné, že reklamy AdWords používate naozaj neefektívne a za každého nového návštevníka alebo zákazníka platíte omnoho viac ako musíte. A taktiež je možné, že ich používate dobre. Isté je iba to, že vždy je čo vylepšovať. Tento nástroj vám do 60 sekúnd bezpečne skontroluje reklamy AdWords a napovie, či ich používate dobre a čo by ste mali zlepšiť.

FB Alyzer

Skontrolujte pomocou analytického nástroja vašu stránku na Facebooku a zistite, akým typom príspevkov sa najlepšie darí.

Nie všetky typy príspevkov sú rovnako efektívne. Zistite, ktoré z vašich príspevkov vám priniesli najlepšie výsledky, a vylepšite vašu stratégiu na sociálnych médiách. FB Alyzer vám umožní vašu stránku a vaše príspevky aj porovnať s konkurenciou, vďaka čomu sa môžete inšpirovať a zistiť, čo vo vašej oblasti funguje a čo nie.

Moz Rank

Chcete vedieť, aká dôležitá a silná je vaša webová stránka a aké má postavenie na internete? Skontrolujte jej Moz Rank.

Moz Rank je veľmi významný ukazovateľ, podľa ktorého je možné posúdiť popularitu akejkoľvek stránky na internete. Vypočítava sa na základe spätných odkazov smerujúcich na vašu stránku a z nej. Overte Moz Rank vašej stránky a umiestnite si na stránku malý widget, vďaka ktorému budú o jej popularite všetci vedieť.

Povedali o nás

Spokojní klienti sú naša najlepšia referencia
Analytics qualified individual
Adwords qualified individual
IMA